&toptan erkek takım elbise

Toptan Mont Toptan Yazlık Mont Ürünler
Toptan Mont Toptan Yazlık Mont Ürünler
Toptan Mont Toptan Yazlık Mont Ürünler
Toptan Mont Toptan Yazlık Mont Ürünler İletişim

 

1987 Yılında küçük bir konfeksiyon atölyesi olarak başlayan firmamız bugün 1500 metre karelik kapalı alnıyla kendi tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Firmamız bu gün 250 adetlik makine parkuru ile günümüz ihtiyaçlarına uygun ürünler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Nadir tekstil; tüketici ve tedarikçi ihtiyaçlarını gözönüne alarak üretim çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyet ile takip etmektedir. Okul kıyafetleri ve erkek giyim imalat ve satış alanında son teknoloji makineler ve profosyonel ekip ile hep bir adım daha önde olmayı ilke edinmiştir.

Nadir Tekstil; gerek satış öncesi gerek satış sonrasında oluşacak ihtiyaçları en hızlı ve en sağlıklı bir şekilde karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Nadir Tekstil'in Erkek Giyim ve Okul kıyafetlerinde bir markaya dönüşmesinde emeği olan tüm müşterilerimize sevgi ve saygılarımızı sunarız..

Vizyonumuz

Erkek Giyim ve Okul Tekstili alanında en üstün kaliteyi, en uygun fiyata sunarak, yurt içi ve yurtdışındaki hizmet alanımızı genişletmek. Müşteri memnuniyetimizi her geçen gün daha da artırarak, yenilikçi, araştırmacı ve daima daha iyi olabilmek.

Misyonumuz

- Tüm müşterilerimizi hizmetimiz ve ürünlerimizle tam anlamıyla memnun etmek ve beklentilerini daima aşmaya çalışmaktır. - Müşterilerimizle güvenebilecekleri ve her zaman faydalanabilecekleri işbirlikleri kurarak başaracağız. - Ne şekilde, hangi zamanda ve şartta olursa olsun hizmetlerimizi ve ürünlerimizi tam zamanında ve daima ulaştıracağız. - Firmamızın büyümesini, temel işimiz olan okul elbiseleri konusunu, şirketimizde de gelişmeye paralel olarak uygulayacağız

Toptan Mont HakkımızdaSizlere iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sizin için hazırladığımız kreasyonlardan sipariş verme imkanı bulabileceksiz.


Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Toptan Takım Elbise | Sitemap